wtorek, 11 lutego 2014

Rozstrzygnięcie Candy

Witajcie :) Dzisiejszego posta piszę raz jeszcze, ponieważ wczorajszy po prostu mi się zepsuł - jeżeli mogę tak napisać o poście. Umieściłam w nim zrzuty ekranu z losowania w jednym z programów losujących i po pewnym czasie zaczęły się dziać z moim tekstem jakieś dziwaczne rzeczy (np. tekst wędrował za kursorem, zdjęcia na podobnej zasadzie zaczęły się przestawiać - normalnie sajgon). A wszystko zaczęło się od tego, że na Waszych blogach widać było ciągle mój starszy post o karteczkach. Pewnie te moje ciągłe poprawki przyczyniły się do tego zamieszania, bo ambitnie chciałam dojść, dlaczego tak się dzieje i żadna osoba, która podgląda moje notki, nie widzi bieżącej. Najgorsze jest to, że nie zrobiłam sobie kopii z tego losowania, więc niestety będziecie musieli mi uwierzyć na słowo, co do osoby wygrywającej. Jedynym moim świadkiem, który zdążył jeszcze pogratulować zwyciężczyni, jest Ola Żurek. Tak więc dzisiaj zaczynam od nowa :) Mój wczorajszy programik spośród 22 uczestników zabawy wylosował cyferkę 6, pod którą kryje się ........................... ika czarna :) Serdecznie Ci gratuluję i proszę o adresik wysyłkowy na mój adres e'mail: jolkaturon@wp.pl.
Dodatkowo przewidziałam, zgodnie z wcześniejszymi zapewnieniami, jeszcze jedną trochę skromniejszą nagrodę. Poleci ona do osoby, która trwa przy mnie od samego początku mojego blogowania i bardzo często także zostawia ślad w postaci komentarza :) Jednak nie zdradzę Wam kto to taki :P Wszystko się wyjaśni, gdy przesyłka dotrze na miejsce i będę mogła o tym napisać. Oprócz tych dwóch nagród zrobiłam bardzo drobne walentynkowe upominki dla trzech osób. Jedną z nich jest Danusia. Jako pierwsza odgadła cząstkę mojej zagadki. I ona także dostanie jednego z tych zajączków. Danusiu proszę o adresik. Oprócz niej jeszcze dwie osoby mogą wypatrywać przesyłeczek ode mnie :D
A oto pełne zdjęcia prac, których cząstkę Wam pokazałam

Moje zające wielkanocne
walentynkowe serce
serducho wypełnione lawendowym suszem.
Jednego zajączka oraz obydwa serca dostanie ika czarna (dodatkowo do kompletu biżu). Mam nadzieję, że moja niespodzianka będzie jej dobrze służyła :)
Na dzisiaj już kończę. W najbliższym czasie pokażę ukończone zaproszenia na I Komunię św.. Dzisiaj natomiast bardzo gorąco dziękuję wszystkim tym, którzy zechcieli się ze mną bawić. Cieszę się, że nie pozostawiliście mnie samej z moim Candy :))) Serdecznie pozdrawiam wszystkich odwiedzających oraz komentujących i życzę udanego i spokojnego wieczoru :) Do miłego :)

16 komentarzy:

 1. Piękne prace zrobiłaś:) Gratuluję zwyciężczyniom:)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładne nagrody dla zwycięzców. Szczęściarze...

  OdpowiedzUsuń
 3. Serdecznie gratuluję szczęściarom a Tobie Joluś dziękuję za miłą zabawę. Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 4. strasznie się cieszę,że pierwsza odgadłam zajączka
  gratuluję wszystkim szczęściaROM

  OdpowiedzUsuń
 5. Strasznie się cieszę to moje pierwsze wygrane candy dlatego radość jest ogromna a jeszcze u Ciebie Jolu . Podziwiam Twoje prace i uśmiech mam od ucha do ucha.

  OdpowiedzUsuń
 6. I ja gratuluję obdarowanym.
  Pozdrawiam Wszystkich :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Znowu nic, pech to pech , pozdrawiam Dusia , ale Walentynki już tuż tuż więc nie można się smucić pa pa

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratulacje dla wszystkich szczęśliwie obdarowanych :-) Pozdrawiam cieplutko Arte Głażejówka.

  OdpowiedzUsuń
 9. To było do przewidzenia ,że ja to w zabawach jestem pechowa.Ale co tam się przejmować,tu trzeba składać gratulacje szczęściarzom co też czynię .

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratulacje dla zwyciężczyni! Oczywiście dziękuję za wspaniałą zabawę :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Dziękuję ślicznie za zabawę:) a zwyciężczyniom serdecznie gratuluję:)

  OdpowiedzUsuń
 12. Gratulacje dla zwyciężczyń.
  Piękne prace :-)
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 13. Moje gratulacje. :) ładne cudeńka.

  OdpowiedzUsuń
 14. Twoje zajączki są przeurocze:) Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde dobre słowo, jakim chcecie się ze mną podzielić :)