wtorek, 31 grudnia 2013

Podsumowanie roku

Witam wszystkich w ten ostatni dzień roku 2013. Dzisiaj chciałam tak króciutko go podsumować - dlatego będzie nieco liczb :) A ponieważ jest to jednocześnie mój pierwszy rok blogowania i niedługo roczek, więc czas pomyśleć o jakimś Candy :) Ale do rzeczy. Swoją przygodę z blogowym światem rozpoczęłam dokładnie 4 stycznia. Od tego momentu zaczęłam stopniowo poznawać coraz to nowsze techniki i możliwości tworzenia - a wszystko dzięki Wam i Waszej pomysłowości. Poznałam wielu wspaniałych ludzi, których pasja oraz twórczość nieraz wprawiały mnie w zdumienie. Przez ten okres czasu napisałam 109 postów, wzięłam udział w 63 konkursach oraz 12 wyzwaniach tematycznych. Może to nie są jakieś powalające liczby, ale dla mnie to dużo :) A co najważniejsze - dzięki Waszej obecności i wsparciu nauczyłam się doceniać swoją twórczość i pokazywać ją innym. Już coraz rzadziej chowam ją do szuflady. Dlatego dziękuję, że zaglądacie do mnie chociażby czasami i dzielicie się ze mną swoją opinią :) Ogromne buziaki za to :D
A ponieważ pierwszy roczek blogowania prawie już minął, w następnym poście ogłoszę Candy. Już dziś zapraszam wszystkich do zabawy. Nagrody zaczęłam robić - dla zwycięzcy będzie coś wiadomego i jakaś niespodzianka :) Mam nadzieję, że zabawa będzie udana.
Dzisiaj natomiast chciałabym życzyć wszystkim wspaniałej zabawy sylwestrowej oraz dużo zdrówka, nieustającej weny twórczej, radości oraz wielu prawdziwych przyjaciół, którzy w trudnych chwilach będą przy Was.
Do zobaczenia w Nowym 2014 Roku :)

10 komentarzy:

 1. Jolu właśnie szykuje się na szałową zabawę [ tak myślę] Tobie Kochana życzę samych wspaniałości tego świata i nadziei ,ze kiedyś spotkamy się w realu całusy Dusia

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego dobrego w Nowy Roku Jolu!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję Joluś za serdeczne życzenia. Tobie również życzę dużo szczęścia w Nowym Roku! Niech Twój blog nadal rozkwita a Tobie niech nigdy nie zabraknie nowych inspiracji do tworzenia. Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 4. Szczęśliwego Nowego Roku i mnóstwa czasu

  OdpowiedzUsuń
 5. wszystkiego dobrego w Nowym Roku dla całej rodzinki

  OdpowiedzUsuń
 6. Joluś dziękuję za życzenia, Tobie i Twoim najbliższym moc radości i samego dobra w Nowym Roku życzę :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękuję :-) I nawzajem - szczęśliwego Nowego Roku :-)
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku :))

  OdpowiedzUsuń
 9. Szczęśliwego Nowego Roku i przynajmniej tyle samo ciekawych postów co w zeszłym:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde dobre słowo, jakim chcecie się ze mną podzielić :)