poniedziałek, 15 lipca 2013

Włóczkowe ptaszyska :)

Hej :) Dzisiaj znowu szybciutko i treściwie :) Chciałam pokazać moje ptaszyska zrobione wg kursiku u Ilonki. U mnie wyszły trochę takie ptaki - cudaki, ale ogólnie dość fajnie wyglądają. Tak więc moje ptaszyska prezentują się następująco:
Zostawiłam im nieco nierównych nici na ogonach, aby wyglądały jeszcze ciekawiej. Trzy zrobione są ściśle wg kursiku, a dwa na innych podkładzie. Wykorzystałam kulki styropianowe - wg mnie lepiej się na nich owija nici, bo nie uciekają. Nie warto też korzystać z bardzo grubej włóczki, ponieważ nie wygląda to zbyt estetycznie. Każdy ptaszek dostał zawieszkę ze wstążki i można go sobie zawiesić w dowolnym miejscu. Tak więc towaru na kiermasz powolutku przybywa, a czasu coraz mniej. Ale tak to już bywa. Gorąco wszystkich pozdrawiam i dziękuję za każdy komentarz, jakim mnie obdarzacie :) Witam również nową obserwatorkę. Życzę słoneczka tym, którzy go jeszcze nie mają.

8 komentarzy:

 1. bardzo fajne te ptaszki :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale fajnie wyglądają ptaszyny, zwłaszcza w gniazdku:) i w kompozycji:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo pomysłowe i fajne. Najbardziej cieszy coś, co się samemu wykonało. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Jakie tam ptaszyska? Ptaszynki sympatyczne, kolorowe i mają śliczne ogonki. Super! Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 5. Co TY kobieto narzekasz...fajne ptaszeczki. Ja to bym ptaszyska..ba ptasiory porobiła:DD

  OdpowiedzUsuń
 6. Przeurocze ptaszyska:) Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękuję Wam wszystkim za dobre słowa :) Nie mogę odpowiedzieć na każdy komentarz, ponieważ brakuje mi ostatnio czasu :( Postaram się na przyszłość lepiej sprawować ;) Dziękuję za Wasze odwiedziny i przemiłe słowa :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde dobre słowo, jakim chcecie się ze mną podzielić :)