sobota, 4 maja 2013

Karteczka na I Komunię Św.

Wyróżnienie :)

Witajcie kochani :) Dzisiaj chciałam się pochwalić karteczką na I Komunię Św. oraz kolejnym wyróżnieniem. Tym razem zostałam uhonorowana przez Mulinowe misie wyróżnieniem 


Można je przekazać 10 blogom, które nie mają jeszcze 300 obserwatorów, więc jak najbardziej się zaliczam ;) Bardzo dziękuję za nie właścicielce wspomnianego bloga i serdecznie zapraszam w jej imieniu do odwiedzin w Misiolandii. 
Z mojej strony wyróżnienie to przekażę w następnym poście, gdyż muszę porządnie poszperać i poszukać wśród obserwowanych  przeze mnie ludzików :)
Dzisiaj chciałabym Wam jeszcze pokazać jedną z moich karteczek komunijnych wykonaną oczywiście techniką haftu matematycznego.

Karteczka dzisiaj została przekazana nowej właścicielce, a jutro trafi w rączki małej dziewczynki. Mam nadzieję, że się spodoba. Wspomniana technika wciąga mnie coraz bardziej :) a znajdywane wzorki coraz bardziej zachwycają. Do następnego postu przygotowałam już kilka karteczek na okazję ślubu. Ciekawa jestem Waszych opinii. Póki co, serdecznie dziękuję za wszystkie komentarze, gdyż potrafią one  człowiekowi poprawić humor i dodać siły do dalszego tworzenia. Na dzisiaj kończę i życzę spokojnej nocy.

2 komentarze:

  1. gratuluję,karteczka sliczna

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję Elu za odwiedziny i dobre słowo. Jak zawsze jesteś niezawodna :)

      Usuń

Dziękuję za każde dobre słowo, jakim chcecie się ze mną podzielić :)