czwartek, 11 kwietnia 2013

Wiosna...........

Dzisiaj nietypowo, ponieważ nie będę prezentowała żadnej z moich prac. Postanowiłam pokazać Wam wiosnę w moim ogrodzie i na dachu domu :) Pewnie zastanawiacie się o co chodzi z tym dachem.............  Otóż wczoraj nawiedził nas bociek. Taki trochę zmizerowany i spragniony wiosenki, ale przybył i zasiadł majestatycznie na dachu naszego domu. Jak to każdy gość, zostawił po sobie nieporządek, ale może deszcz go zmyje :)

W ogrodzie także już na dobre zaczyna gościć Pani Wiosna. Póki co, najładniej prezentują się przebiśniegi i krokusiki. Żonkile, tulipany i inne kwiaty dopiero wznoszą się ku słońcu, ale już niedługo i one umilą nam życie. 
Kończę ten szybki post i słonecznie wszystkich zaglądających do mnie pozdrawiam :) Dziękuję również za miłe komentarze.


4 komentarze:

  1. ja również, tym bardziej, że bociek powrócił dzisiaj :) mam tylko nadzieję, że nie będzie chciał zakładać gniazda na moim dachu ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jolu podaruj mi troszkę tych kwiatów [ u mnie wszystko jeszcze pod śniegiem] ,ale Ci zazdroszczę całusy posyłam Dusia [ Jolu, a poszeweczke podeślę Ci do kompletu]

    OdpowiedzUsuń
  3. Dusiu, ależ Ty potrafisz zaskakiwać :) Ja również nie pozostanę dłużna, ale zostawię w tajemnicy, co mi chodzi po głowie :) pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde dobre słowo, jakim chcecie się ze mną podzielić :)