poniedziałek, 25 lutego 2013

Prezenter do biżuterii


Dawno mnie tu nie było, ale i zajęć nie brakowało. Dodatkowo kłopoty z Internetem i zrobiła się przerwa w pisaniu postów. Zastanawiałam się, co Wam dzisiaj zaprezentować z mojej ostatniej twórczości. Postanowiłam pokazać mój nowy prezenter do biżuterii, który wykonałam w zeszłym tygodniu. Nie wyszedł idealnie, ale bardzo mnie zadowolił, gdyż do tej pory nie miałam na czym prezentować swoich wisiorów. Wykonałam go z bristolu (lepiej sprawdziłby się nieco twardszy karton). Następnie po wygięciu boków obłożyłam go czarnym aksamitem i z tyłu zszyłam razem materiał, aby całość w miarę ładnie się prezentowała. Nie jestem najlepszą krawcową, więc porobiły mi się z przodu fałdki, ale przy dobrym ujęciu aparatem nie widać ich.


Z tyłu prezentuje się tak........


Dodatkowo, jak to już widzicie, do zagiętych boków przyszyłam sznurek, aby się nie rozchodziły.
Skoro już wykonałam sobie taki mebelek, nie mogło  obejść się bez sesji mojej "biżuterii" :)
Tak więc na początek poszedł zielony krótki wisiorek:Następnie przyszła kolej na moje ulubione turkusiki: krótki....
oraz długi...........
Na koniec musiałam jeszcze obfotografować koraliczki mojej córy, ponieważ ona także chciała zaprezentować swoją twórczość :)
Ależ Was dzisiaj zawaliłam wprost zdjęciami. Następnym razem będzie już bardziej świątecznie. Idąc za przykładem Dusi postanowiłam zrobić kilka kurek, pisanek (niestety moje skrobanie marnie się zakończyło) i stroiczków. Na dzisiaj kończę i pędzę do moich robótek świątecznych - a czasu coraz mniej. Pozdrawiam Was gorąco i życzę udanego wieczoru. A może pojawią się jakieś twórcze inspiracje? ;)2 komentarze:

  1. jestem zachwycona-też by mi sie taki przydał

    OdpowiedzUsuń
  2. Nic prostszego - co prawda nie pamiętam stronki, na której znalazłam kształt do rozrysowania, ale mogę Ci go rozrysować i podesłać na maila :) Poza tym Elu, mamy tak blisko do siebie, że gdybyś tylko miała ochotę, to zapraszam na herbatkę i wymianę doświadczeń :) (moje są skromne, ale może coś nowego będę Ci w stanie zaproponować).

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde dobre słowo, jakim chcecie się ze mną podzielić :)