piątek, 15 lutego 2013

Moje malowidła


Wczoraj obiecałam pokazać moją twórczość sprzed trzech lat :) Chodzi o sposób ozdobienia pokoików moich dziewuszek. Jeszcze zanim wprowadziliśmy się do naszego wymarzonego domku chciałam, aby stworzyć w nim  niepowtarzalny klimat (chyba nie napisałam niczego oryginalnego). Poniekąd się nam to udało, gdyż wiele rzeczy robiliśmy sami (w ramach oszczędności) i mogliśmy sobie trochę pofantazjować :) Właśnie tak było w przypadku wspomnianych już pokoi. Postanowiłam namalować coś niepowtarzalnego na jednej ze ścian. I tak w pokoju starszej córy powstał podwodny świat, w którym można spotkać Arielkę i jej przyjaciela kraba oraz Nemo z jego wiernym kompanem.
U młodszej postanowiłam z kolei namalować łąkę, na której znalazła się Śnieżka z całą plejadą różnych zwierzątek oraz owadów.


Dodatkowo odnowiliśmy moje stare mebelki, z których odeszła nam okleina. Mąż wyczyścił wszystko i pomalował fronty bejcą na ciemny kolorek, a ja domalowałam na drzwiczkach kilka motywów roślinnych i nie tylko:) Całość wyszła tak:
Mebelki te zdobią nam pokój gościnny i pełnią rolę wystawki dla moich prac :). Oprócz tych malowidełek mam jeszcze drzewo w sypialni, ale moim zdaniem nie nadaje się ono do pokazywania komukolwiek. Niestety nie wyszło mi ono tak, jak chciałam.
A Wy co sądzicie o mojej pobocznej twórczości? :) 
Jutro znowu mam zamiar napisać coś o moich bieżących poczynaniach. Na dzisiaj już kończę. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i gorąco witam nowych Obserwatorów. Dobrej nocki :)

2 komentarze:

Dziękuję za każde dobre słowo, jakim chcecie się ze mną podzielić :)